Soutěž ukončena: Výherkyně bohužel zanechala špatný email a neozvala se ani po opakované výzvě, novou výherkyní se stává Jana D s příspěvkem z 18.1.2017 (22:41), a knihy Džusy a Smoothies Linda H (18.1. 3:05). Blahopřeji!

Juchůů. Ano, čtete správně. Jop. Ještě jedna soutěž. Není to skvělé? Mám z toho stejně velkou radost jako vy (tedy doufám, že z toho máte radost i vy:)). Tentokrát do soutěže přispěje přímo nakladatelství Omega, které se pyšní celou škálou zajímavých titulů a určitě jste o nich už slyšeli. Ano, správně, vydali totiž v češtině Ellu (recenze zde a zde), o které jsem psala před nějakým časem. A teď jsem do sbírky kuchařek přidala Opravdové jídlo, kterou budete moci v soutěži vyhrát.

img_3039

Soutěžit budeme tentokrát do soboty 21.1.2017 a vylosujeme jednoho výherce, který správně odpoví na zadanou otázku. A tento výherce dostane právě knihu Opravdové jídlo. Ale abyste neměli pocit, že je to málo, vylosujeme i druhého výherce, který dostane knihu „Džusy a Smoothies nabité vitamíny“ od Christine Bailey. A právě této knihy se bude týkat soutěžní otázka. Napište, kolik dní trvá detoxikační bleskovka nabitá vitamíny, která vám ukáže, jak začít, abyste vypadali a cítili se skvěle, a kterou naleznete v knize Džusy a Smoothies nabité vitamíny od Christine Bailey. Nápovědu hledejte přímo na stránkách nakladatelství.

1152-dzusy-a-smoothies-nabite-vitaminy

Výhra v soutěži není vymahatelná a výherce nemá nárok namísto věcné výhry požadovat finanční nebo jiné nefinanční plnění. Informace zaslané výhercem budou předány přímo zastupiteli firmy Mysalifree, který odešle výhru na zadanou adresu. 

Reklamy

49 thoughts on “Soutěž o knihu Opravdové jídlo

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.