Na knihu Vzkétání se mohou těšit: peťásek (19.6.2017, 11:04) a Alča Klukovic (19.6.2017,10:05). Vítězům moc gratuluji a všem ostatním děkuji za účast a doufám, že budeme všichni šířit dál úsměv a štěstí:). 

Jupíííí. Ano, čtete dobře. Po dlouhé dlouhé době tady máme soutěž, a to díky Jan Melvil Publishing. Jsem ráda za každou možnost zprostředkovat vám soutěž a zvláště když vím, že to může pomoci dalším lidem. Když je něco dobré a funguje to, často se informace předávají mezi lidmi a je to pak lepší reklama než cokoliv placeného. A tentokrát nepůjde o nic jiného než knihu Vzkvétání, o které jsme si psali a u které věřím, že budete stejně nadšení.

Zdroj: https://www.melvil.cz/kniha-vzkvetani/

Budu férová a rovnou vám řeknu, že to není nejjednodušší čtení, které byste zvládli ve vlaku po cestě do práce. Kniha Vzkvétání vás totiž nespočetně mockrát dovede k přemýšlení, co děláte špatně nebo jste tak dělali, co byste rádi změnili (a jak to udělat). Cvičení, která jsou v knize uvedena, vám pomohou cítit se spokojenší a šťastnější, jen budete muset začít. Některá z nich jsou opravdu jednoduchá a nevezmou vám více jak pár minut večer, kdy si rychle zrekapilujete, co jste za ten den prožili a za co můžete být vděční. Klidně se pak můžete pustit do dalších cvičení a radostnou náladu šířit mezi ostatní. Neslibuji, že bude jednoduché začít nebo vydržet, ale pokaždé, když knihu otevřete, naleznete v ní inspiraci, proč to vlastně dělat a posouvat se. Každopádně jedno je jisté – nemá co ztratit. A když vás to nebude bavit nebo naopak když už vše zmáknete, můžete knihu posunout dál.

Zdroj: https://www.melvil.cz/kniha-vzkvetani/

Nebudu se tady dlouze vypisovat, to už jsem udělali v recenzi. Ať už vás zajímá psychologie nebo ne, díky knize pochopíte, proč je pro naše zdraví mentální stránka tak podstatná. Dva šťastlivci, kteří mi tady v komentářích pod článkem odpoví na otázku a budou vylosováni, dostanou knížku Vzkvétání od Martina Seligmana. Otázka bude jednoduchá: napište mi, co vás zaručeně udělá šťastnými, co vám vyčaruje ten pravý nefalšovaný úsměv na tváři, i když vám zrovna není do zpěvu? Na odpověď máte čas do neděle 25.6.2017 do 12.hodiny a výherce pak dostane email (zkontrolujte prosím, zda zadáváte adresu správně, nikdo ji neuvidí, ale není bez ní možné vás kontaktovat) a bude zde uveden (křestním jménem nebo přezdívkou). Držím všem palečky a nezapomeňte, že trénovat vděčnost a spokojenost můžete začít už dnes bez jakékoli soutěže.

Výhra v soutěži není vymahatelná a výherce nemá nárok namísto věcné výhry požadovat finanční nebo jiné nefinanční plnění. Informace zaslané výhercem nebudou použity pro komereční účely.

Reklamy

33 thoughts on “Soutěž: Vyhrajte knihu Vzkvétání, která vám pomůže najít cestu ke spokojenosti

  1. Dřív mě těšilo, když se mi něco povedlo, něčeho jsem dosáhla, nebo se mi splnilo přání. To sice platí i teď, ale stále více se učím navozovat si pocit štěstí a radosti každý den, zcela vědomě a záměrně. Je to sice trošku práce, ale na druhou stranu už nezáleží, co se děje vně, ale jak mi je uvnitř 🙂

  2. Radost mi udělá ráno vycházející slunko, ranní rosa, vůně čerstvě posekané trávy západ slunka se sklenkou vína a přítelkyní. A všeobecně, když jsou lidi v pohodě 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.