UKONČENO

V nádobce je přesně 927 kuliček cizrny:) Ano, zní to neskutečně a přepočítávala jsem dvakrát a skutečně se tam toho tolik vejde. Za správné odpovědi byly brány všechny, které zmiňovaly suchá balení. Gratuluji výhercům Martula (935) a Kristýna Kadrliaková (937).

Víte, co člověku přinese opravdovou radost? Ano, možná vás napadne spousta a spousta věcí, ale za mě je to jednoznačně to, když zjistíte, že vaše práce má nějaký smysl. Nebo ještě lépe řečeno, že váš koníček, do kterého investuje spoustu svého vlastního času i peněz, nakonec ukáže, že má občas smysl. Jo, mluvím o svém blogu, mém malém „dítěti“, který sice nemá statisíce sledovatelů, ale každého jednoho si získal postupně a věřím, že to bylo tvrdou dřinou, protože propagaci jsem se nikdy moc nevěnovala. Ne, nepíšou mi firmy, které by mě chtěly potěšit svými výrobky, nepíšou mi sponzoři a dokonce ani ty žádosti o reklamu se nesypou ve velkém, což je vlastně docela fajn. Mám pak pocit, že svou „práci“ dělám nezávisle bez nesmyslných závazků.

A tak když mě na základě jednoho z mých článků oslovila firma Probio s tím, že se jim článek líbil a použili jej z části na svých stránkách s odkazem na citace, docela mě to zahřálo u srdce. A většinou se pak zástupců firem ptám, jestli by nemohli na oplátku oni poskytnout ceny do soutěže. Protože soutěže máte všichni rádi a protože občas je prostě fajn něco vyhrát. Já jsem v tomto směru měla vždy spíše smůlu a vždy mě mrzí, že nemohu obdarovat všechny soutěžící, ale to je prostě život a člověk musí umět prohrávat. Navíc značku Bioharmonie a Biolinie jsem si velmi oblíbila už před pár lety, ale o tom jsem vám již dříve psala. Od té doby se změnil nejen design stránek, ale také jejich nabídka v e-shopu, za což jsem moc ráda (luštěniny totiž tvoří podstatnou část mého jídelníčku).

No ale konec vykecávání, na to máme jiné články, šupky na soutěž. Tentokrát dva výherce čeká naprosto krásný balíček. V balíčku budou mé oblíbené výrobky značky Bioharmonie (cizrna, cizrnová mouka, čiroková hladká mouka, mouka z červené čočky, mouka ze žlutého hrachu, pohanková mouka, pohankové pukance, a také něco na ozkoušení jako je kukuřičný kuskus, bezlepková směs na pečení a třtinový moučkový cukr) a také oboje bezlepkové sušenky značky Biolinie (čirokové s oříšky a čočkové s čokoládou) a také jeden čirokový nápoj Isola BIO. Z tohoto balíčku si naprosto skvěle uvaříte nebo upečete nejen dle mých receptů (ale tipy u mě také najdete).

A teď soutěžní dotaz: Do komentářů tady na blogu mi napište, v jak velkých baleních si můžete zakoupit cizrnu BIO (nápovědu hledejte na stránce Probio.cz) a k tomu si tipnout, kolik kuliček cizrny se vlezlo do sklenice na přiložené fotografii (0,5 l, jedná se o stejný objekt focený z mírně jiných pohledů pro vaši lepší představu). Dva z vás, kdo nejen odpoví správně, ale tip počtu kuliček cizrny bude nejblíže skutečnému číslu, vyhraje výše zmíněný balíček, který bude distribuovat přímo firma (v případě shodné odpovědi na tipovací otázku rozhodne o výherci dřívější čas zaslání odpovědi, tedy pokud budete od správného čísla vzdáleni stejně, vyhrává ten, kdo odpověděl dříve:)). Na zasílání odpovědi máte čas do úterý 24.4. do 20.00 hodin večer (takže máte čas si tu cizrnu trochu přepočítat:)). Celé jméno klidně uvádět nemusíte, ale prosím o zanechání správné emailové adresy (která není veřejná), abych vás v případě výhry mohla kontaktovat. Výhra bude doručována pouze na uzemí Ceské republiky.

Výhru nelze směnit za hotovost, nebo požadovat vydání jiné výhry, než je pořadatelem stanovena. Výhru ani účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Pořadatel nenese odpovědnost za vady výhry. V případě výhry a sdělení adresy dává účastník soutěže schválení k poskytnutí těchto údajů firmě Probio, která bude následně výhry odesílat. Emailové adresy ani žádné informace nebudou předány žádné jiné společnosti. 

Reklamy

45 komentářů: „Soutěž: Vyhrajte nadupaný balíček bezlepkových potravin od firmy Probio

  1. Ahoj Kašo,

    cizrnu lze koupit v 500 g a 3 kg balení & 400 g a 2, 6 kg balení.
    Ve sklenici si myslím, že je cca 405 kuliček cizrny.

    Hezký den,

    Iva.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.