Soutěž byla ukončena, generátor vybral Lenku a Veroniku. I tak doufám, že se spoustou z vás na festivalu uvidím:)). Děkuji za účast.

A máme tady jednu rychlou soutěž. Vím, že spousta z vás teď bude někde na dovolené, kdo by také nevyužil toho volna, co se nám letos tak pěkně vyskytlo před víkendem, ale alespoň se mohou radovat i ti, co si nemohli dovolit odjet. Vzpomínáte si, jak jsem vám psala o firmě Pro-bio, o tom, jak mám ráda jejich luštěniny a vážím si toho, že se snaží podporovat ekologické zemědělství. Tak firma ve svém areálu ve Starém Městě pod Sněžníkem pořádá v sobotu 14. července Bioslavnosti. Je to takový festival dobrého jídla pro celou rodinu, program je opravdu pestrý, takže i já (pokud se nic zásadního nezmění) se tam vypravím. Tak s kým se tam uvidím?

Spousta dobrého jídla

Festival začne kolem 10. hodiny a možná se tam potkáme i trochu více osobně, ale o tom třeba až později. Bude se konat jarmark biopotravin a budete moc ochutnávat nejen oblíbené pokrmy, ale také nějaké novinky, krom produktů firmy Pro-bio se potkáte také s farmáři, mlékaři, pekaři a zelináři, kteří se drží zásad ekologického zemědělství a tradičního zpracování potravin. Jídlo bude rozmanité a každý si najde to své, ať už jíte maso (bude bio jehněčí a beran na grilu:)), držíte bezlepkovou dietu (včetně pečiva!) nebo jste třeba vegani (co takový pořádný šoulet).

A spousta zábavy

Samozřejmě se v rámci návštěvy budete moc podívat do prostor firmy, bezlepkového mlýna, balírny i skladů. Pro děti bude připraven program ve Špaldíkově dětském koutku (dílničky, pohybové aktivity, vzdělávací program), nebude chybět ani muzika, jak už to tak na festivalech bývá (hlavní večerní host je Bára Poláková) a určitě tak neváhejte vzít drahé polovičky, které by  se jinak o biopotraviny nezajímaly (na slavnostech bude možnost špaldového piva z bio surovin a také bio vína). Krom toho bude i filmové vysílání různých krátkých filmů s ekologickým zaměřenením a večer pak film Planeta Česko (s následnou diskuzí s režisérem). Mimochodem letos pro vás připravili novinku, tedy možnost přímo v areálu přespat ve stanovém městečku, abyste si na druhý den ráno mohli dát třeba pořádnou tůru nebo se prostě hned nevláčeli domů, ale užili si i krásného okolí.

Soutěž

A nebudu vás nijak trápit dlouhým hledáním a kreativitou, když je to léto. Budeme soutěžit o 2 x 1 lístek pro dvě osoby (tedy budou dva výherci, kde každý obdrží jeden lístek umožňující vstup dvěma lidem na Bioslavnosti 2018). Do odpovědí do komentářů napište, koho byste nejraději vzali sebou a proč. Soutěž trvá do neděle 8.7.2018 do 12. hodiny polední a později v neděli pak generátor náhodných čísel někoho vybere. Výherce bude během večera 8.7.2018 kontaktován na email (který je neveřejný) s prosbou o adresu, aby firma Pro-bio mohla v pondělí lístky odeslat a vy jste je obdrželi ještě před samotnou akcí. Přeji hodně štěstí!

 

Výhru nelze směnit za hotovost, nebo požadovat vydání jiné výhry, než je pořadatelem stanovena. Výhru ani účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Pořadatel nenese odpovědnost za vady výhry. V případě výhry a sdělení adresy dává účastník soutěže schválení k poskytnutí těchto údajů firmě Pro-bio, která bude následně výhry odesílat. Emailové adresy ani žádné informace nebudou předány žádné jiné společnosti. 

 

 

Reklamy

5 komentářů: „Soutěž o vstupenky na Bioslavnosti 2018

    1. Pojede se mnou kamarádka, bývalá kolegyně a přes všechny strasti a nemoci posledního roku stále zářící sluníčko… Jana

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.